Глибоцький ліцей

Меню сайту

Архів новин

Ліцей, наукове товариство, Вчителямобласна конференція

  • Теги:
Звертаючись до учасників конференції, П.С.Старовойт, завідувач науково-методичного центру виховної роботи Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області, передав вітання від директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької ОДА Михайла Бауера, закликав всіх до плідної, результативної праці, а найкращим побажав перемоги. Г.М.Коновалова, виконуюча обов’язки директора обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді, оголосила Програму конференції, після чого учні розійшлися по класах для захисту своїх наукових робіт.
Всі учасники працювали за певними напрямами. Роботу експедиційних загонів оцінювало компетентне журі.
Учні Глибоцького ліцею брали участь у двох секціях: «Геологічними стежками України» і «Із батьківської криниці».
Бабина Анастасія, учениця 10м. класу, представила цікаві дослідження з висвітлення життєвих і творчих моментів життя Домки Ботушанської, дослідила історичні події пов’язані з написанням художніх творів, зібрали чимало різноманітних фактів про духовну та матеріальну культуру славної землячки. Трафенчук Микола, учень 9м. класу, представив на конференцію матеріал, що охоплював дослідження лікувальних властивостей глин, зокрема, геологічної перлини « Пелоїди смт Глибокої». Обидві роботи високо оцінило поважне журі. Тому ми раді вітати Бабину Анастасію з І місцем в напрямку «Із батьківської криниці» і Трафенчука Ігоря з ІІ місцем в напрямку « Геологічними стежками Буковини»
Бажаємо нашим краєзнавцям не зупинятися на досягнутому і продовжувати свою пошукову діяльність і надалі .

обласна конференція
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Добавить комментарий
Имя:*
E-Mail:*
b
i
u
s
|
left
center
right
|
emo
url
leech
color
|
hide
quote
translit
Введите код: *