Глибоцький ліцей

Меню сайту

Архів новин

Ліцей, наукове товариство, Батькам, Звіт директораТалант плюс творчість з покоління в покоління

Педагогічна система ліцею, на відміну від інших, що функціонують у структурі середньої загальної освіти, доповнюється такою важливою сферою, як науково-дослідницька робота, яка виступає основним компонентом цілісного навчально-виховного процесу. Таким чином, ліцей - перша сходинка в підготовці майбутніх дослідників, науковців, справжніх громадян нашої держави.
Наукове товариство «Еврика» охоплює своєю діяльністю понад 140 учнів
Його діяльність майже 20 років успішно очолювала заступник директора з наукової роботи, вчитель вищої категорій, учитель- методист, досвідчений педагог Віра Денисівна Білик
Успіхам ліцею сприяє програма «Обдаровані діти» .
Система наукової роботи будується на декількох принципах:
- упровадження інноваційних технологій і передового педагогічного досвіду;
- диференціація і спеціалізація закладу за трьома профілями: фізико-математичний; філологічний; біолого-хімічний;
- зв’язок ліцею з факультетами ЧНУ;
Таким чином у Глибоцькому ліцеї забезпечено умови для:
- якнайшвидшого розкриття можливостей молодшого школяра, створення надійної бази для подальшої диференціації і спеціалізації навчання;
- усебічного розвитку творчого потенціалу обдарованої особистості, прояву власної активності учнів;
- випробування учнями своїх сил у різних видах діяльності.
Для більш якісної освіти та поглиблення знань учнів у ліцеї викладаються вибірково-обов’язкові предмети та спецкурси (фізичний практикум, вибрані питання математики, розв’язування нестандартних задач з математики, німецька та англійська мови, література рідного краю, сучасна українська мова, основи риторики, генетика і медицина, хімія), що знайомлять з теорією та методикою наукового дослідження з метою розв’язання проблем сучасності.
Наполегливо працюючи, колектив ліцею досяг вагомих успіхів.
43 ліцеїсти є учнями БМАНу, 31 із них вступив на різні факультети до Малої академії наук у 2012/2013 н.р.
Працює 8 секцій шкільного наукового товариства «Еврика»: з математики, фізики, інформатики, історії і права, англійської мови, географії й економіки, української мови і літератури, біології та хімії.
За останній навчальний рік, ліцей виборов перше місце в районі за всіма показниками. Так, на районних олімпіадах з базових дисциплін здобули 54 призових місця. З них І місць 21, ІІ місць 20, ІІІ місць 13.
На ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад маємо 19 перемог. З них І місць 3, ІІ місць 5, ІІІ місць 11. Гордістю ліцею є Ванзуряк Олександр (10 фіз.- мат. клас) –математика ІІІ місце, фізика ІІІ місце; Кудрєватих Ростислав (11фіз.- мат. клас)-
інформатика ІІІ місце; Мостова Валентина (11 фіз.- мат. клас) - російська мова І місце; Кушнір Надія (9 ¬¬¬філ. клас ) - російська мова І місце; Горобець Анастасія (11 фіз.-мат. клас) - світова література ІІІ місце, правознавство ІІІ місце; Андрієш Ірина ( 10 філ. клас ) - світова література ІІІ місце; Славута Богдан ( 9 фіз.- мат. клас ) – економіка І місце, географія ІІ місце; Котюк Сергій (10 фіз.-мат. клас) – економіка ІІ місце, астрономія ІІІ місце, Чубрей Христина (11 фіз.-мат. клас ) – економіка ІІ місце, географія ІІІ місце; Величко Максим (10 біол.- хім. клас) – екологія ІІ місце; Баркова Крістіна ( 11біол.- хім. клас ) - екологія ІІІ місце; Шмигельський Роман ( 9 фіз.-мат. клас ) – фізика ІІІ місце; Заплітний Андрій ( 11 фіз.-мат. клас ) - англійська мова ІІІ місце; Григорчук Софія (8 біол.- хім. клас ) – українознавство І м.
Гарні успіхи і в секціях наукового товариства. Активно в роботу включилися учні середньої ланки. В експериментально-дослідницькому конкурсі з природознавства взяли участь 2 учні: Митранюк Ярослав( 6 – Б клас ) – І місце в районі, області й перемогу на Всеукраїнському рівні, та Балан Юлія (6 - В клас ) - І місце в районі, області.
Добре попрацювали ліцеїсти в секціях наукового товариства. На районному конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт отримали перші місця такі учні: Величко Максим ( 10 біол.- хім. клас) з правознавства ( кер. Сиротюк А.К. ); Білічук Юлія ( 11 філол. клас ) з української літератури ( кер. Мазуренко О.Т.); Шпак Анастасія (11 біол. клас) з історії (кер. Сиротюк А.К. ) ; Баркова Крістіна (11біол. клас) з біології ( кер. Козачук О.О. ); Чубрей Христина (11 фіз.-мат. клас ) з географії ( кер. Чубрей О.С. ). На обласному конкурсі науково-дослідницьких робіт (другий етап) розвідки з географії та історії завоювали перші місця, а з української літератури - третє місце.
На ІІІ етапі захисту науково-дослідницьких робіт Чубрей Христина виборола друге місце з географії.
Активну участь брали ліцеїсти і в конкурсах:
Всеукраїнський конкурс «Кенгуру» - 107 учасників;
Міжнародний конкурс «Кенгуру» - 76 учасників;
Конкурс «Левеня» - 67 учасників;
Конкурс «Геліантус» - 103 учасники;
Конкурс « Кришталева сова» - 48 учасників;
Конкурс «Лелека» - 67 учасників;
Мультитест, проведений Інститутом розвитку шкільної освіти м. Львова для учнів 4 - 9 класів, - 98 учнів.
За цими досягненнями - наполеглива праця учнів та педагогів. Кращі з них -Радкевич О.О.,Чубрей О.С. , Шова Г.І. ,Руснак Н.В., Славута П.В., Крецу Д.М., Максимюк В.В., Козачук О.О., Сиротюк А.К., Балан З.С., Глобак Д.І., Лупуляк Р.П., Мазуренко О.Т.
Цьогоріч ліцей зустрічає 64 допитливих, кмітливих, здібних першокласники.
У країну Знань їх поведуть досвідчені, творчі, сучасні педагоги: Ванзар Світлана Степанівна, Тарнавська Ольга В’ячеславівна, Богдан Валентина Дмитрівна. Сподіваємося, що їх майбутні вихованці потішать своїми успіхами та примножать здобутки ліцею.
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Добавить комментарий
Имя:*
E-Mail:*
b
i
u
s
|
left
center
right
|
emo
url
leech
color
|
hide
quote
translit
Введите код: *