Глибоцький ліцей

Меню сайту

Архів новин

Березень 2018 (9)
Лютий 2018 (8)
Січень 2018 (15)
Грудень 2017 (21)
Листопад 2017 (35)
Жовтень 2017 (20)

Новини, Методичні поради, Інформація для батьківСтартувала спартакіада серед працівників державної служби та державних організацій Глибоцької РДА

15 березня змаганнями з басткетболу урочисто стартувала Перша спартакіада держаних службовців, працівників державних установ, підприємств та організацій Глибоччини сезону 2018 року. Гостей та учасників змагань гостинно прийняла Глибоцька районна дитячо-юнацька спортивна школа.

Стартувала спартакіада серед працівників державної служби та державних організацій Глибоцької РДА

У змаганнях взяло участь шість баскетбольних команд – райдержадміністрації, райради, управління освіти, Глибоцької ОТГ, обєднаного військомату та Глибоцького ліцею. З вітальними словами до гостей, спортсменів та вболівальників звернувся голова Глибоцької РДА Георгій Придійта господар змагань, головний суддя спартакіади Прокопій Стрельчук.

У драматичній та напруженій боротьбі перше місце виборола команя Глибоцької РДА. Друге місце посіла команда Глибоцького ліцею, а третє – команда управління освіти.

Стартувала спартакіада серед працівників державної служби та державних організацій Глибоцької РДА


Новини, Методичні поради, поради учням, Інформація для батьківЧЕСНІСТЬ ПОЧИНАЄТЬСЯ З ТЕБЕ

ЧЕСНІСТЬ ПОЧИНАЄТЬСЯ З ТЕБЕ

 

ТРИВАЄ ПРИЙОМ ВІДЕОРОЛИКІВ НА КОНКУРС "ЧЕСНІСТЬ ПОЧИНАЄТЬСЯ З ТЕБЕ”, ДЕ ПЕРЕМОЖЕЦЬ ОТРИМАЄ ДО 15 ТИС ГРИВЕНЬ

До 22 квітня триває прийом відеоробіт на конкурс "Чесність починається з тебе”, де учасники мають у творчій формі розкрити тему доброчесного навчання та відповідальності. Конкурсний відеофайл потрібно завантажити на файлообмінник та надати пряме посилання, заповнивши заявку на сайті конкурсу.

До участі запрошуються всі, хто зараз навчається в школах, коледжах, вишах та інших закладах освіти. Конкурс не має обмежень щодо віку, статі чи віросповідання учасників.

Конкурсанти можуть самостійно обирати сценарій відео, але організатори пропонують приклади ситуацій для сюжету (приклад). Окрім перемоги в основній номінації, учасники можуть вибороти приз глядацьких симпатій, де вибір роблять глядачі.

Нагороди у категорії «Студенти» за кожною з номінацій Навчайся

Новини, поради учням, Інформація для батьківНаціонального університету "Одеська морська академія"

Національного університету "Одеська морська академія"

Нас глибоко непокоїть майбуття наших юнаків та дівчат, які зараз стоять на порозі дорослого життя.

Ніхто так як педагоги не розуміють важливість вибору шляху,по якому піде нова генерація українців. Переконані,

що  наш  обов'язок зробити все можливе та неможливе, щоб вибір молодих співвітчизників гарантував їм гідне життя, повну
	
Цікава та перспективна професія, висока заробітна плата, можливість побачити весь світ – все це може запропонувати
самореалізацію та перспективи розвитку. факультет автоматики нашого університету.
звертаємось до Вас з проханням розмістити у Вашому навчальному закладі наш інформаційний буклет.
Для більшої поінформованості учнів про перспективи і можливості, які їм надає навчання на факультеті автоматики, З повагою, декан факультету автоматики Національного університету
"Одеська морська академія" С.А. Кар'янський

 


 

 


Новини, Учням, Інформація для батьківУвага! Пробне ЗНО!

   Як повідомляє Український  Центр Оцінювання Якості Освіти: "Участь у пробному тестуванні дасть можливість відчути атмосферу зовнішнього незалежного оцінювання та дізнатися про всі етапи його проведення.

   УЦОЯО затвердив наказ про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році.

   Реєстрація для участі в пробному ЗНО триватиме з 9 до 31 січня 2018 року. Зареєструватися можна буде на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

   Пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури відбудеться 24 березня, з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов – 31 березня. У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета.

   Результати пробного ЗНО для осіб, які введуть свої відповіді до спеціального сервісу, будуть оприлюднені на інформаційних сторінках 30 березня – з української мови і літератури, з інших предметів – 6 квітня."
 

 


 

© DataLife Engine