Глибоцький ліцей

Меню сайту

Архів новин

Лютий 2018 (8)
Січень 2018 (15)
Грудень 2017 (21)
Листопад 2017 (35)
Жовтень 2017 (20)
Вересень 2017 (21)

Новини, Учням, Інформація для батьківУвага! Пробне ЗНО!

   Як повідомляє Український  Центр Оцінювання Якості Освіти: "Участь у пробному тестуванні дасть можливість відчути атмосферу зовнішнього незалежного оцінювання та дізнатися про всі етапи його проведення.

   УЦОЯО затвердив наказ про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році.

   Реєстрація для участі в пробному ЗНО триватиме з 9 до 31 січня 2018 року. Зареєструватися можна буде на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

   Пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури відбудеться 24 березня, з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов – 31 березня. У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета.

   Результати пробного ЗНО для осіб, які введуть свої відповіді до спеціального сервісу, будуть оприлюднені на інформаційних сторінках 30 березня – з української мови і літератури, з інших предметів – 6 квітня."
 

 


 

Новини, Наукове товариство, Інформація для батьківІV Буковинські старти юних економістів

 Зима  - гаряча пора для одинадцятикласників. Вони  обирають предмети ЗНО та готуються до тестування. А також визначаються з  майбутньою професією. Щоб полегшити майбутнім абітурієнтам цей нелегкий вибір, виші проводять дні відкритих дверей. 2 грудня на кафедрі економічної теорії, менеджменту і адміністрування проводився день «Аналітики та менеджера», в рамках якого відбулися ІV Буковинські старти юних економістів.

Понад 50 школярів з Чернівецької області завітали на цей захід. Учні 9-11 класів Глибоцького ліцею дізналися безліч цікавої та корисної інформації про світ економіки та про деталі вступу до ЧНУ. Для майбутніх випускників був проведений олімпіадно-вікторинний конкурс (тести, твори, завдання, обчислювальні задачі) та ознайомлення зі спеціальностями економічного факультету ЧНУ. Також було проведено тренінги особистісного росту і розвитку та ділові ігри для абітурієнтів.

Підводячи підсумки, було визначено переможців ІV Буковинських стартів юних економістів, серед яких було нагороджено наших учнів почесними грамотами і цінними призами. Зокрема:

                                                          1 місце

   Безушко Меліса – 11 фіз-мат клас

                                                          2 місце

   Ванзуряк Сергій – 11 філ клас

   Шородок Анатолій – 11 філ

                                                          3 місце

   Боднарюк Валентина – 11 клас

   Гаврилоє Денис – 9 фіз-мат клас

Новини, Наукове товариство, Інформація для батьківРезультати ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад

Результати ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад 

 

 

 

 

 

 

ВІТАЄМО!!!

Завершився ІІ етап Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін.

Глибоцькі ліцеїсти вибороли 74 призові місця ( І – 27, ІІ -19, ІІІ- 28)

Вітаємо всіх переможців та їхніх вчителів -наставників

І місце

Англійська мова

Карп Крістіна Костянтинівна 11 ф-м клас вчитель Зеленько Лариса Костянтинівна

Фізика

Назаришин Анатолій Віталійович 8 ф-м клас вчитель Глобак Дмитрій Іванович

Астрономія

Черней Єлізавета Олександра 10 ф-м клас вчитель Бурюк Іван Мар’янович

Екологія

Гаврилюк Вікторія Романівна 10 ф-м клас вчитель Гаврилюк Наталія Іванівна

Назаришин Олександр Віталійович 11 ф-м клас вчитель Гаврилюк Наталія Іванівна

Хімія

Малофій Леся Ігорівна 9 б-х класвчитель Козачук Ольга Олександрівна

 

Біологія

Козак Віктор Олександрович 9 б-х клас вчитель Гаврилюк Наталія Іванівна

 

Географія

Чубрей Анастасія Юріївна 9 ф-м клас вчительЧубрей Олександра Степанівна

Янчук Аліна Сергіївна 9 б-х клас вчитель Максимюк Валетина Василівна

Безушко Меліса Дмитрівна 11 ф-м клас вчитель Швець Олександра Григорівна

Українська мова

Ванзуряк Анастасія Олександрівна 10 ф-м клас вчитель Коврик Наталія Михайлівна

Богдан Анастасія Анатоліївна 9 філ. клас вчитель Коврик Наталія Михайлівна

 

Математика

Горин Владислав Мирославович 6 – Б клас вчитель Крецу Домніка Миколаївна

Ванзуряк Олександр Григорович 7-А клас вчитель Білик Віра Денисівна

Дергунов Олександр Юрійович 9 ф-м клас вчитель Лупуляк Руслана Петрівна

Безушко Меліса Дмитрівна 11 ф-м клас вчитель Бурюк Олена Василівна

 

ІКТ

Назаришин Анатолій Віталійович 8 ф-м клас вчитель Назаришин Оксана Анатоліївна

 

Російська мова

Круліковський Антон Сергійович 7- А клас вчитель Радкевич Олена Олександрівна

Козачук Олена Володимирівна 8 ф-м клас вчитель Радкевич Олена Олександрівна

Богдан Анастасія Анатоліївна 9 філ клас вчитель Радкевич Олена Олександрівна

Карп Крістіна Костянтинівна 11 ф-м клас вчитель Радкевич Олена Олександрівна

Зарубіжна література

Богдан Анастасія Анатоліївна 9 філ. клас вчитель Радкевич Олена Олександрівна

Правознавство

Шородок Олександра Юріївна 9 ф-м клас вчитель ГригочукОлександр Ярославович

Колотило Олексій Дмитрович 9 філ клас вчитель Григочук Олександр Ярославович

Економіка

Чубрей Анастасія Юріївна 9 ф-м клас вчитель Чубрей Олександра Степанівна

Безушко Меліса Дмитрівна 11 ф-м клас вчитель Чубрей Олександра Степанівна

 

Трудове навчання

Козак Віктор Олександрович 9 б-х клас вчитель Букатар Василь Михайлович

 

ІІ місце

Англійська мова

Виліткова Анастасія Андріївна 8 ф-м клас вчитель Балан Зоя Степанівна

Козачук Олена Володимирівна 8 ф-м клас вчитель Балан Зоя Степанівна

Чубрей Анастасія Юріївна 9 ф-м клас вчитель Балан Зоя Степанівна

Вінтоняк Олександра Іванівна 10 ф-м клас вчитель Лахман Віталія Сільвестрівна

Фізика

Виліткова Анастасія Андріївна 8 ф-м клас вчитель Глобак Дмитрій Іванович

Кіфюк Світлана Дмитрівна 11ф-м клас вчитель Трафенчук Віра Іванівна

Астрономія

Одайська Олександра Іванівна 11б-х клас вчитель Трафенчук Віра Іванівна

Хімія

Турянський Михайло Мирославович 11ф-м клас вчитель Мушій Валентина Миколаївна

Біологія

Луцик Яна Михайлівна 8 ф-м клас вчитель Самотей Лідія Георгіївна

 

Географія

Козачук Олена Володимирівна 8ф-м клас вчитель Швець Олександра Григорівна

Історія

Колотило Олексій Дмитрович 9філ клас вчитель Григорчук Олександр Ярославович

Гриб Анастасія Дмитрівна 10ф-м клас вчитель Громей Наталія Сергіївна

Українська мова

Круліковський Антон Сергійович 7-А клас вчитель Бабина Олена Олександрівна

Математика

Колесник Ян Олександрович 10ф-м клас вчитель Бурюк Олена Василівна

ІКТ

Шородок Олександра Юріївна 9 ф-м клас вчитель Лупуляк Руслана Петрівна

Назаришин Олександр Віталійович 11ф-м клас вчитель Назаришин Оксана Анатоліївна

Зарубіжна література

Карп Крістіна Костянтинівна 11ф- клас вчитель Радкевич Олена Олександрівна

 

Економіка

Трафенчук Олена Едуардівна 9ф-м клас вчитель Чубрей Олександра Степанівна

Трудове навчання

Богдан Андрій Анатолійович 8 б-х клас вчитель Букатар Василь Михайлович

 

ІІІ місце

Англійська мова

Хоміцька Марія Ярославівна 9 ф-м клас вчитель Зеленько Лариса Костянтинівна

Галиць Анна Георгіївна 10 ф-м клас вчитель Лахман Віталія Сільвестрівна

Фізика

Дергунов Олексій Юрійович 9 ф-м клас вчитель Глобак Дмитрій Іванович

Хімія

Димчук Катерина Ігорівна 7-А клас вчитель Козачук Ольга Олександрівна

Круліковський Антон Сергійович 7- А клас вчитель Козачук Ольга Олександрівна

Луцик Яна Михайлівна 8 ф-м клас вчитель Мушій Валентина Миколаївна

Галиць Тетяна Георгіївна 7-А клас вчитель Козачук Ольга Олександрівна

 

Біологія

Григорович Богдана Іванівна 8 б-х клас вчитель Самотей Лідія Георгіївна

Ванзуряк Анастасія Олександрівна 10 ф-м клас вчитель Самотей Лідія Георгіївна

Назаришин Олександр Віталійович 11 ф-м клас вчитель Гаврилюк Наталія Іванівна

Географія

Виліткова Анастасія Андріївна 8 ф-м клас вчитель Швець Олександра Григорівна

Колотило Олексій Дмитрович 9 філ. клас вчитель Максимюк Валетина Василівна

Ванзуряк Анастасія Олександрівна 10 ф-м клас вчитель Швець Олександра Григорівна

Історія

Луцик Яна Михайлівна 8 ф-м клас вчитель Громей Наталія Сергіївна

Німачук Ростислав Віталійович 9 філ. клас вчитель Григорчук Олександр Ярославович

Лютик Віталій Олексійович 11філ. клас вчитель Сиротюк Алла Костянтинівна

Українська мова

Козачук Олена Володимирівна 8 ф-м клас вчитель Мазуренко Олена Тадеушівна

Назаришин Олександр Віталійович 11ф-м клас вчитель Димчук Тетяна Ярославівна

Математика

Назаришин Анатолій Віталійович 8ф-м клас вчитель Крецу Домніка Миколаївна

Виліткова Анастасія Андріївна 8ф-м клас вчитель Крецу Домніка Миколаївна

 

Зарубіжна література

Козачук Олена Володимирівна 8 ф-м клас вчитель Радкевич Олена Олександрівна

Грищук Світлана Романівна 8 ф-м клас вчитель Радкевич Олена Олександрівна

Гриб Анастасія Дмитрівна 10 ф-м клас вчитель Лопуляк Ірина Дмитрівна

Правознавство

Гриб Анастасія Дмитрівна 10 ф-м клас вчитель Громей Наталія Сергіївна

Черней Єлізавета Олександрівна 10 ф-м клас вчитель Громей Наталія Сергіївна

Колотило Марія Юріївна 11філ. клас вчитель Сиротюк Алла Костянтинівна

 

Трудове навчання

Стасюк Анна Володимирівна 8 філ клас вчитель Бомпа Оксана Миколаївна

Гаврилюк Вікторія Романівна 10 ф-м клас вчитель Бомпа Оксана Миколаївна

 



Новини, Методичні поради, Інформація для батьківПрактика Глибоцького ліцею увійшла до друкованої версії Каталогу кращих практик молодіжної роботи в Україні-2017

 

Практика Глибоцького ліцею увійшла до друкованої версії Каталогу кращих практик молодіжної роботи в Україні-2017

 

 

25 червня міністерство молоді та спорту за підтримки ПРООН оголосило конкурс найкращі практики молодіжної роботи в Україні

Міністерство молоді та спорту України за підтримки ПРООН шукало історії місцевих громад задля просування якісної молодіжної роботи та активної громадянської позиції молоді.

Мета проекту - сприяти подальшому поширенні ефективного досвіду українських міст та громад щодо залучення молоді до процесу прийняття рішень, розширення можливостей молодих людей адвокатувати реформи та розвитку їхніх компетентностей і навичок задля розбудови майбутнього, якого вони хочуть.

 

Трохи інформації про конкурс  "Кращі практики молодіжної роботи в Україні-2017"

 

До 1 жовтня потрібно було заповнити анкету та поділитися із журі конкурсу своєю історією. Глибоцький ліцей міг презентував успішний досвід роботи з молоддю навіть в деяких напрямками:

- участь молоді в процесах демократизації;

- забезпечення участі молоді в житті громади;

- розвиток молодіжних громадських організацій;

- волонтерство;

Презентували саме свій проект «Залиши після себе відбитки від взуття, а не сміття» (сталий розвиток та екологія). Дана практика, увійшла разом з переможцями до друкованої версії Каталогу кращих практик молодіжної роботи в Україні-2017.

Слід зазначити, що керівника практики відібрано та запрошено до участі в Першому Всеукраїнському форумі молодіжних працівників та працівниць в Харкові 27-29 листопада.