Глибоцький ліцей

Меню сайту

Архів новин

Січень 2018 (8)
Грудень 2017 (21)
Листопад 2017 (35)
Жовтень 2017 (20)
Вересень 2017 (21)
Червень 2017 (20)

БатькамПрогресивна форма спілкування з батьками

  • Теги:
Глибоцький ліцей був визначений базовим закладом у нашому районі. Учасники зборів, а це - керівники та заступники директорів навчальних закладів, голови батьківських комітетів ЗНЗ, представники управління освіти, представники місцевої влади: Ротар В. М. - голова Глибоцької райради, Божеску М. К. - заступник голови Глибоцької райдержадміністрації, начальник управління освіти Швець В. Г., мали змогу безпосередньо дати запитання будь - якому представнику з координаційного комітету. Збори відбувались в режимі запитання - відповідь. Питання, що звучали від батьківської громади, були актуальними. Зокрема:
- щодо якості складених тестів з ДПА та ЗНО;
- про наповнюваність класів;
- перевантаженість учнів початкової ланки навчальною програмою;
- щодо організації харчування, тощо.
Учасниками інтернет - зборів відзначено позитив такого спілкування та сподіванння на вирішення нагальних проблем в системі освіти.
Михайло Йозефович Бауер відзначив, що аудиторія присутніх у Глибоцькому ліцеї була найбагаточисельнішою і висловив подяку за підтримку.

Прогресивна форма спілкування з батьками

Прогресивна форма спілкування з батьками
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Добавить комментарий
Имя:*
E-Mail:*
b
i
u
s
|
left
center
right
|
emo
url
leech
color
|
hide
quote
translit
Введите код: *