Глибоцький ліцей

Меню сайту

Архів новин

--- › Пожежники в ліцеї

  • Теги:
08 листопада до учнів 1-6 класів завітали в гості працівники служби МНС України. В ході заходу фахівці МНС нагадали школярам правила безпечної поведінки в побуті, а також особливу увагу звернули на безпечне поводження з вогнем під час відпочинку. Крім того, учням було продемонстровано засоби для ліквідації наслідків нещасних випадків і пожеж, якими укомплектований пожежний автомобіль. Працівники служби, на прохання дітей, показали, як застосовують їх в тій чи іншій ситуації.
Пожежники в ліцеї Пожежники в ліцеї


Побачене викликало в учнів справжню зацікавленість, школярі з великим інтересом розповідали свої історії та відповідали на питання стосовно пожежної безпеки.
Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у тій чи іншій екстремальній ситуації. Сьогодні, навчаючи дітей правилам безпеки життєдіяльності, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє. Адже з кожної маленької дитини колись виростають дорослі люди, а потім – батьки, які будуть передавати свої знання та вміння наступним поколінням.
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Добавить комментарий
Имя:*
E-Mail:*
b
i
u
s
|
left
center
right
|
emo
url
leech
color
|
hide
quote
translit
Введите код: *