Глибоцький ліцей

Пошук

Хмаринка тегів

Популярне

Календар

«    Грудень 2014    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

Меню сайту

Архів новин

Новини, Вчителям, Учням, вступ до ВНЗ, БатькамДО УВАГИ АБІТУРІЄНТІВ!

ДО УВАГИ АБІТУРІЄНТІВ!
Графік проведення ЗНО-2015

24 квітня – українська мова і література

3 червня – французька мова

5 червня – німецька мова

8 червня – іспанська мова

10 червня – англійська мова

12 червня – математика

15 червня – російська мова

17 червня – біологія

19 червня – історія України

22 червня – фізика

24 червня – географія

26 червня – хімія

Успіхів!

Новини, Учнівське самоврядування, наукове товариствоЗавершився ІІ етап Всеукраїнських предметних олімпіад з базових дисциплін.

Завершився ІІ етап Всеукраїнських предметних олімпіад  з базових дисциплін.
Глибоцький ліцей традиційно виборов найбільше призових місць серед навчальних закладів району. 38 перемог здобули наші вихованці на головних інтелектуальних змаганнях цього року. Вся шкільна родина вітає з успіхом учнів і вчителів-наставників та бажає нових перемог!!!

І місце
Славута Богдан, учень 11 ф-м класу ЕКОЛОГІЯ
Гордієнко Єлізавета, учениця 10 б-х класу ЕКОЛОГІЯ;
Трафенчук Микола, учень 11 ф-м класу АСТРОНОМІЯ;
Славута Богдан, учень 11 ф-м класу ГЕОГРАФІЯ;
Безушко Меліса, учениця 8 ф-м класу ГЕОГРАФІЯ
Дуган Андрій, учень 9 ф - м класу ФІЗИКА;
Трафенчук Микола, учень 11 ф-м класу ФІЗИКА
Славута Богдан, учень 11 ф-м класу УКРАЇНСЬКА МОВА
Ванзуряк Степан, учень 11 ф-м класу ІНФОРМАТИКА
Безушко Меліса, учениця 8 ф-м класу МАТЕМАТИКА
Славута Богдан, учень 11 ф-м класу МАТЕМАТИКА
Романюк Нікіта 9 ф-м клас ІСТОРІЯ
Кушнір Надія 11 філ клас ІСТОРІЯ

Завершився ІІ етап Всеукраїнських предметних олімпіад  з базових дисциплін.
ІІ місце
Чудієвич Андрій, учень 8 ф-м класу АНГЛІЙСЬКА МОВА
Магалюк Юлія, учениця 9 ф-м класу АНГЛІЙСЬКА МОВА
Малофій Таїсія, учениця 11 ф-м класу АНГЛІЙСЬКА МОВА
Лях Ірина 8 і-г клас ХІМІЯ
Круліковська Каріна, учениця 9 ф-м класу ХІМІЯ
Магалюк Юлія, учениця 9 ф-м класу БІОЛОГІЯ
Микитюк Мар'яна, учениця 10 б-х класу БІОЛОГІЯ
Дручук Станіслав, учень 11 ф-м класу БІОЛОГІЯ
Січ Анюта, учениця 10 б-х класу АСТРОНОМІЯ
Круліковська Каріна, учениця 9 ф-м класу ГЕОГРАФІЯ
Костецький Віктор, учень 10 б-х класу ГЕОГРАФІЯ
Виліткова Леся, учениця 10 ф-м класу ФІЗИКА
Одайська Олександра, учениця 8 ф-м класу ФІЗИКА
Ванзуряк Наталія, учениця 7-А класу УКРАЇНСЬКА МОВА
Назаришин Олександр, учень 8 ф-м класу УКРАЇНСЬКА МОВА
Григорчук Софія, учениця 10 б-х класу УКРАЇНСЬКА МОВА
Жижиян Ірина, учениця 9 ф-м класу вчитель МАТЕМАТИКА
Чугуєва Олександра, учениця 10 ф-м класу МАТЕМАТИКА
Костецька Наталія 10 ф-м клас ІСТОРІЯ


ІІІ місце
Сирбу Наталія, учениця 10 б-х класу ХІМІЯ
Тєлєгін Яків 11 ф-м клас ХІМІЯ
Кіфюк Світлана, учениця 8 б-х класу БІОЛОГІЯ
Виліткова Леся, учениця 10 ф-м класу ГЕОГРАФІЯ
Чобану Анастасія, учениця 9 філ. класу УКРАЇНСЬКА МОВА
Дабика Владислав, учень 8 і-г класу ІСТОРІЯ