Глибоцький ліцей

Пошук

Популярні новини

Календар

«    Грудень 2013    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 

Меню сайту

Архів новин

Новини, інтернет для вчителів, методичні поради, Інформація для батьківПроект «FAIR PLAY – ЧЕСНА ГРА» в ЗНЗ Глибоцького району

На базі Глибоцького ліцею, за ініціативи методиста РМЦ управління освіти Глибоцької РДА Ляха Миколи Григоровича відбувся семінар – практикум німецько – українського проекту «FAIR PLAY – ЧЕСНА ГРА», який провели координатор Чернівецької області з поширення даного проекту Макаревич Оксана Василівна та інструктор Тарасюк Тетяна Володимирівна.
Проект «FAIR PLAY – ЧЕСНА ГРА» в ЗНЗ Глибоцького району

Новини, Учнівське самоврядування, наукове товариство, Вчителям, Учням, БатькамПідсумки участі учнів Глибоцького ліцею в ІІ етапі Всеукраїнських предметних олімпіад

Підсумки  участі учнів Глибоцького ліцею в ІІ етапі Всеукраїнських предметних олімпіад
Підсумки  участі учнів Глибоцького ліцею в ІІ етапі Всеукраїнських предметних олімпіадЗавершився ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін. Глибоцькі ліцеїсти на районному рівні здобули 62 призових місця (І місць – 22, ІІ місць – 21, ІІІ місць – 19) серед учнів 5-11 класів і ІІ місце серед учнів 4-х класів.
Вітаємо всіх учасників районного етапу і ще раз висловлюємо наші щирі привітання призерам.

І місце

Фізична культура Дручук Ліза 10 філ. клас
російська мова Кушнір Надія 10 філ.
російська мова Григорчук Софія 9 біол. клас
географія Славута Богдан 10 фіз.-мат. клас
математика Козачук Інна 5-В клас
математика Шмигельський Павло 6-А клас
математика Жижиян Ірина 8 фіз.-мат. клас
математика Славута Богдан 10 фіз.-мат. клас
математика Ванзуряк Олександр 11 фіз.-мат. клас
екологія Славута Богдан 10 ф.-м. клас
екологія Величко Максим 11 б. клас
світова література Круліковська Каріна 8 фіз.-мат. клас
світова література Григорчук Софія 9 біол. клас
українська мова Славута Богдан 10 фіз.-мат. кл.
фізика Ванзуряк Олександр 11 фіз.-мат. клас
фізика Трафенчук Микола 10 фіз.-мат. клас
економіка Славута Богдан 10 фіз.-мат. клас
економіка Котюк Сергій 11 фіз.-мат. клас
правознавство Котюк Сергій 11 фіз.-мат. клас
англійська мова Магалюк Юлія 8 фіз.-мат. клас
астрономія Трафенчук Микола 10 фіз.-мат. клас
астрономія Котюк Сергій 11 фіз.-мат. клас



ІІ місце

російська мова Тєлегін Яків 10 фіз.- мат. клас
російська мова Карп Крістіна 7-В клас
педагогіка Василян Крістіна- Марія 10 філ.
інформатика Ванзуряк Степан 10 фіз.- мат. клас
інформатика Трафенчук Микола 10 фіз.-мат. клас
географія Круліковська Каріна 8 фіз.-мат клас
математика Безушко Меліса 7-В клас
технічна праця Трафенчук Микола 10 ф.-м. клас
обслуговуюча праця Амануліна Богдана 10 філ. клас
українська мова Назаришин Олександр 7-В клас
українська мова Круліковська Каріна 8 фіз.-мат. клас
українська мова Богдан Анастасія 5-Б клас
українська мова Ванзуряк Анастасія 6-А клас
інформаційні технології Сигидін Андрій 11 біол. клас
інформаційні технології Ванзуряк Степан 10 фіз.-мат. клас
історія Ванзуряк Олександр 11 фіз.-мат. клас
біологія Микитюк Мар'яна 9 біол. клас
фізика Грищук Роман 8 філ. клас
економіка Виліткова Леся 9 фіз.-мат. клас
правознавство Костецька Наталія 9 фіз.- мат. клас
українська мова Назаришин Анатолій 4-А клас
англійська мова Малофій Таїсія 10 фіз.-мат. клас


ІІІ місце

фізична культура Белко Володимир11 філ. клас
географія Виліткова Леся 9 фіз.-мат. клас
географія Ванзуряк Олександр 11 фіз.-мат. клас
математика Чугуєва Олександра 9 фіз.- мат. клас
світова література Кушнір Надія 10 філ. клас
світова література Андрієш Ірина 11 філ. клас
обслуговуюча праця Романюк Інна 7 –В клас
обслуговуюча праця Безушко Валентина 11 ф.-м. клас
українська мова Костецька Наталія 9 фіз.- мат. клас
українська мова Тоненчук Вікторія 11 філ. клас
біологія Магалюк Юлія 8 фіз.- мат. клас
біологія Дручук Станіслав 10 фіз.-мат. клас
біологія Жижиян Жанна 11 фіз.- мат. клас
фізика Хоміцький Віктор 9 фіз.-мат. клас
англійська мова Костецька Наталія 9 фіз.-мат. клас
хімія Величко Максим 11 біол. клас
хімія Тєлєгін Яків 10 фіз.- мат. клас
хімія Сирбу Наталія 9 біол. клас
хімія Круліковська Каріна 8 фіз.-мат. клас


Бажаємо гарних результатів нашим переможцям на ІІІ етапі Всеукраїнських предметних олімпіад!!!

Новини, Учнівське самоврядування, наукове товариствоУспішний фініш!

Успішний фініш!
Успішний фініш!
На базі Глибоцької ЗОШ 22 грудня 2013 року проходив ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури для учнів 5-6 класів

ВІТАЄМО:

ІІ місце Богдан Анастасія 5 клас вчитель Макух Алла Іванівна

ІІ місце Ванзуряк Анастасія 6 клас вчитель Коврик Наталія Михайлівна

Новини, Учнівське самоврядування, наукове товариствоПеремога українознавців

Перемога українознавців
Перемога українознавців22 грудня проходив ІІ етап Міжнародного конкурсу з українознавства для учнів 8- 11 класів
Учні Глибоцького ліцею показали гарні знання і вибороли 4 призові місця:

І місце Григорчук Софія 9 клас

І місце Кушнір Надія 10 клас

ІІ місце Чобану Анастасія 8 клас

ІІІ місце Андрієш Марина 11 клас


Дякуємо вчителю Димчук Тетяні Мирославівні за якісну підготовку учасників!