Глибоцький ліцей

Пошук

Хмаринка тегів

Популярне

Календар

«    Листопад 2013    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Меню сайту

Архів новин

Новини, Учням, Батькамми пам'ятаємо...

ми пам'ятаємо...

[i]
Це не смерть, а смерч з косою
твій народ поклав без бою...
Рачинська Світлана













Голодомор 1932-1933 років в Україні назавжди залишиться однією з найстрашніших сторінок нашого минулого, явищем, породженим тиранією, нелюдською системою, в якій людина втратила не лише гідність, право на свободу, але й право на життя.

Ця трагедія сприймається суспільством передусім на емоційному рівні, але поступово відбувається його осмислення, виявлення причин і наслідків. Голодомор як гуманітарна катастрофа, яку пережив український народ, набула широкого міжнародного резонансу.

Новини, Учнівське самоврядування, наукове товариствоВітаємо знавців української мови!

Вітаємо знавців української мови!Вітаємо знавців української мови!

23 листопада 2013 року відбувся ІІ етап XIV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика для учнів ЗНЗ, в якому взяли участь 9 учнів Глибоцького ліцею. Вісім призових місць вдалося вибороти нашим ліцеїстам:
ІІІ місце 3 клас Галиць Тетяна, вчитель Швед Лариса Олександрівна
ІІІ місце 4 клас Назаришин Анатолій, вчитель Харена Тетяна Володимирівна
ІІІ місце 5 клас Богдан Анастасія, вчитель Макух Алла Іванівна
ІІ місце 6 клас Ванзуряк Анастасія, вчитель Коврик Наталія Михайлівна
ІІ місце 8 клас Бельмега Анна, вчитель Димчук Тетяна Мирославівна
І місце 9 клас Григорчук Софія, вчитель Бабина Олена Олександрівна
ІІ місце 10 клас Кушнір Надія, вчитель Мазуренко Олена Тадеушівна
ІІІ місце 11 клас Тоненчук Вікторія, вчитель Мазуренко Олена Тадеушівна

Прийміть подяку і щирі вітання!!!

Новини, Учнівське самоврядування, наукове товариствоЮні екологи - перші!

Юні екологи - перші!В суботу, 23 листопада на базі Глибоцької ЗОШ проходив ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з екології.
Наш навчальний заклад представляли Славута Богдан (10 ф.-м. клас) і Величко Максим (11 б. клас).
Вони принесли в скарбничку ліцею два перших місця.
Тож вітаємо хлопців з цією перемогою і бажаємо успіхів на ІІІ етапі.
Щире дякую вчителям-наставникам Гаврилюк Наталії Іванівні і Козачук Ользі Олександрівні


Новини, Учнівське самоврядування, наукове товариствоБраво, математики!

Браво, математики!23 листопада на базі Глибоцького ліцею проходивІІ етап Всеукраїнської олімпіади з математики. Наш навчальний заклад представляли найкращі учні 5-11 класів. Всі сім учасників стали призерами.
Щиро вітаємо учнів та їх вчителів-наставників:
І місце 5 клас Козачук Інна, вчитель Славута Паша Василівна
І місце 6 клас Шмигельський Павло, вчитель Бурюк Олена Василівна
ІІ місце 7 клас Безушко Меліса, вчитель Бурюк Олена Василівна
І місце 8 клас Жижиян Ірина, вчитель Лупуляк Руслана Петрівна
ІІІ місце 9 клас Чугуєва Олександра, вчитель Крецу Домніка Миколаївна
І місце 10 клас Славута Богдан, вчитель Білик Віра Денисівна
І місце 11 клас Ванзуряк Олександр, вчитель Крецу Домніка Миколаївна


Бажаємо успіхів на ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з математики!!!

Новини, Учнівське самоврядування, Учням, БатькамМИ НАЙКРАЩІ!!!

МИ НАЙКРАЩІ!!!


21 листопада проходили районні змагання з баскетболу серед юнаків в залік 69 районної спартакіади школярів 2013-2014 н.р., де команда нашого ліцею зайняла почесне І місце, з чим ми їх і вітаємо!

Адміністрація Глибоцького ліцею виносить велику подяку: методисту фізичного виховання управління освіти Глибоцької РДА Ляху Миколі Георгійовичу та директору ДЮСШ Стрільчуку Прокопові Георгійовичу за організоване проведення змагань; вчителю Верезі Сергію Анатолійовичу за якісну підготовку команди до змагань з баскетболу; Лупуляк Аллі Михайлівні за активну участь у складі секретаря змагань та тренеру Волоцької ДЮСШ Мігаю Дмитру Трояновичу за плідну тренерську роботу на базі Глибоцького ліцею.
Склад команди:

Александрюк Вадим- 11 філ. клас
Белко Вадим- 11 філ. клас
Загудалов Нікіта- 11 фіз.-мат. клас
Василенчук Євген- 9 філ. клас
Гуцану Дмитро- 11 філ. клас
Андрон Богдан- 11 фіз.-мат. клас
Каліновський Сергій- 9 біол.-хім. клас
Козачук Валентин- 9 фіз.мат. клас
Воробець Максим- 9 біол.-хім. клас
Колотило Євген- 9 філ. клас

Бажаємо успіху в наступних змаганнях.

МИ НАЙКРАЩІ!!!