Глибоцький ліцей

Меню сайту

Архів новин

--- › Права дитини - майбутнє України

В день відкриття, 10 грудня, інформаційні групи, в яких працювали старшокласники, ознайомили учнів 1-11 класів з історичною довідкою про відзначення Міжнародного дня права, а також виступили з повідомленням « Права людини і громадянина».
В рамках тижня права для учнів 9-11х класів було проведено зустріч з начальником районного відділу юстиції в Глибоцькому районі Богдан Яніною Станіславівною. Ліцеїстам розповіли про відповідальність та міри покарання за вчинки, які не відповідають нормам суспільства.
Права дитини - майбутнє України


Цікаво пройшов тренінг учителя історії і правознавства Сиротюк Алли Костянтинівни "Основи Конституційного права" для учнів 9-11 класів. В шкільній бібліотеці оформлено книжкову виставку літератури правової тематики « Дитина під парасолькою права».
Проведено конкурс малюнків « Ні- шкідливим звичкам!» серед учнів 5-9 класів. Для учнів 1-4 класів проведено вікторину "Що ти знаєш про права та обов´язки".
Одним із найцікавіших заходів Тижня була екскурсія учнів старших класів в Глибоцький районний суд та Глибоцький РВ УМВС України в Чернівецькій області, організовано вчителями права ліцею Руснак Н.В. та Сиротюк А.К.Директор Глибоцького ліцею Д.І. ГлобакУважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Добавить комментарий
Имя:*
E-Mail:*
b
i
u
s
|
left
center
right
|
emo
url
leech
color
|
hide
quote
translit
Введите код: *